Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 13 Kategoride 77 İlan Bulunuyor.

Dolar : Alış : 8.3374 / Satış : 8.3524
Euro : Alış : 10.0998 / Satış : 10.1180

İLAN ARAMA SİSTEMİAradığınız ilana daha hızlı ulaşın

Kategori Seçiniz

İlan Durumu Seçiniz

Şehir Seçiniz

İlçe Seçiniz

Kredi Hesaplama

Tutar:
  TL
Vade:
  Ay
Oran:
   %
Taksit:
1.250
TL

dekorasyon – tadilat

Tadilat & Dekorasyon

Çağdaş mimarlık uygulamalarımızlaHayatınızın en önemli alanları olan evlerinizde, ofislerinizde ya da farklı mekanlarda, her zaman çağdaş ve modern yapı ve düzenlemeleri sizlere sunmaktayız. Özellikle gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ve tamamen yeni dönemlere yönelik tasarımlar elde ederek, öncelikli hedefimiz öncü konumu korumak ve müşteri memnuniyetini diri tutmaktan yanadır. Herhangi bir tadilat ve dekorasyon işlemine başlamadan önce, bünyemizde yer alan ve eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamış olan mimarlarımız tarafından 3 boyutlu çizimleri gerçekleştirmekteyiz. Böylece şirketimizin büyümesinde en önemli rolü oynayan eylem ise müşteri memnuniyeti olmaktadır. Mimarlarımız, istenen tadilat durumlarını ve dekorasyon işlemlerini, müşterilerimize daha iyi anlatmak ve tanıtmak adına, daima çizimler ile destekli bir biçimde sunum yapmaktadır. Müşterilerimiz bu çizimler ile desteklemedikten sonra onay verdiği takdirde, işlemlerin başlamasına ön ayak olmaktayız. Vizyonumuzda ve misyonumuzda, daima yer alan ilk eylem ise profesyonel olarak çalışmalar sunmaktan yanadır.

Screenshot-2017-10-14 Zaimoğlu Tadilat Dekorasyon Hizmetleri

Tadilat ve Dekorasyon Çözümleri ile Taşınmazınızın Değerini Arttırıyoruz

Çağdaş tasarımları ve teknolojik gelişmeleri mimarlık alanında uygulayan firmamız 2006 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu güne dek kaliteyi benimseyen yapısıyla faaliyetlerini sürdüren şirketimiz her geçen gün müşteri memnuniyeti ile daha da büyümektedir. Tasarım ve uygulamayı daima siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda deneyimlerimizi de birleştirerek mekanınızın kullanışlılığına göre tasarım yapılmaktadır.

Tasarım, Proje ve uygulamalarda, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda deneyimlerimizi de birleştirerek estetik ve fonksiyonu en iyi şekilde değerlendirerek farklı ve yaşanabilir bir mekan sunmaktayız. Uygulama aşamasına geçmeden önce, mimari tasarımlarımızı 3 boyutlu görsel çizimlerle destekleyerek siz müşterilerimizin onayı doğrultusunda profesyonel bir ekiple çalışmalarımızı teslim etmekteyiz.

Mimarlarımız ve profesyonel ekibimiz sayesinde, tüm işlemleri en güzel şekilde, titizce çalışmalar sergileyerek, zamanında teslim etmekteyiz. Her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, tamamen doğru, dürüst ve ekonomik çalışmalar sunmaktayız. Müşterilerimizin bütçesini yormadan ve zevklerine ters düşen hiçbir duruma yer vermeden tadilatları ve dekorasyonları tamamlamaktayız. Hem müşterilerimize karşı hem de topluma karşı, saygı ve ekonomi çerçevesinde işlemleri bitirmekteyiz. Sonuç olarak ise her zaman gelişerek ve yeniliklere açık olarak, toplumumuza da katkıda bulunarak, ülke ekonomisini yüceltmek için gayret göstermekteyiz. Tadilat ve dekorasyon konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, bizi hemen arayın.

İlgili Terimler :

Cihangir Yatırım+905334580879+905428072634

Muğla / Fethiye
İlan No : 3028
İlan Tarihi : 13 Ekim 2017
Emlak Durumu : Tadilat & Dekorasyon
Görüntülenme : 1.485

Benzer İlanlar

 
Tuzla Mah. Çatı Dublex Tuzla Mah. Çatı Dublex

500000 TL

Muğla / Fethiye
KAYAKÖY DE 1324 M2 SATILIK ARSA KAYAKÖY DE 1324 M2 SATILIK ARSA

Fiyat için Arayınız 

Muğla / Fethiye
PROJEDEN, KİŞİYE ÖZEL BUTİK TARZI YAPILACAK LÜX TRİPLEX VİLLALAR PROJEDEN, KİŞİYE ÖZEL BUTİK TARZI YAPILACAK LÜX TRİPLEX VİLLALAR

650.000 TL den başlayan fiyatlarla

Muğla / Fethiye

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

 

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Cihangir yatırım Fethiye de satılık daire, müstakil ev, yazlık, villa, bina, arsa, tarla, bahçe, işyeri, dükkan, mağaza, otel, pansiyon, turistik tesis, emlak, gayirmenkul alım satım ve kiralama işlemleri için danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Fethiye emlak gayrimenkul danışmanlığı

fethiyesatilik.net