Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 13 Kategoride 77 İlan Bulunuyor.

Dolar : Alış : 8.3850 / Satış : 8.4001
Euro : Alış : 9.9677 / Satış : 9.9857

Hakkımızda

 

Fethiye satılık emlak gayrimenkul danışmanlığı Cihangir yatırım resmi olarak 9 aralık 2004 yılından itibaren Fethiye’de satılık ev daire yazlık villa bina işyeri mağaza dükkan depo otel arsa alım satım işlemleri için danışmanlık ve aracılık hizmetleri sunmaktadır.

Yurdumuzda her gün gelişen inşaat sektörü gelişen mimari akımların da etkisi ile sürekli büyümekte ve en karlı yatırım araçları arasında gelmektedir. Türkiye’nin en çevreci belediyeleri arasında özellikle son 15 yıldır aralıksız olarak kendine yer bulan Fethiye ilçesi sadece bağlı olduğu Muğla ilinin değil aynı zamanda Türkiye’nin de en gözde tatil ve yerleşim alanları arasındadır. Bu durum ilçedeki inşaat sektörüne de etki etmekte olup sürekli olarak değer kazanan bir beldedir. Alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile deneyimli belediyecilik anlayışı neticesinde ülkenin gözde yerleşim merkezleri arasında yerini almış olmakla birlikte her yıl yüzbinlerce yurtdışından gelen yerli ve yabancı turist’te ağırlayan bu cennet ilçemizde emlak sektörü de hızla gelişim göstermektedir.

Emlak ve gayrimenkul yatırımı yapanlar satarken kazanmak amacı il alırlar. Halbuki deneyimli yatırımcılar ise hem alırken hem satarken kazanacakları yatırımları yaparlar. Fethiye satılık emlaklar ve gayrimenkuller konusunda pek çok alternatif bulabileceğiniz bir ilçe olsa da, piyasanın yabancısı iseniz yatırımınızda kar etmek için bir dönem beklemek zorunda kalabilirsiniz. Fethiye satılık emlak gayrimenkul yatırım danışmanlığı Cihangir yatırım ise müşterilerine alırken kazanabilecekleri satıcılarla, satarkende en yüksek fiyatlarla satış yapabilecekleri alıcılarla buluşturmaktadır.

Hakkımızda anlatabileceğimiz daha pek çok ayrıntı olsa da biz sizin vaktinizi bu detaylar ile harcamak yerine, portföyümüzde size sunabileceğimiz kelepir fırsatları sunmayı tercih ediyoruz. Fethiyede alırken ve satarken kazanabileceğiniz satılık evler, arsalar, işyerleri, dükkanlar, binalar, oteller, pansiyonlar için bizimle iletişim kurmanızı öneririz.

Cihangir yatırım Fethiye de satılık daire, müstakil ev, yazlık, villa, bina, arsa, tarla, bahçe, işyeri, dükkan, mağaza, otel, pansiyon, turistik tesis, emlak, gayirmenkul alım satım ve kiralama işlemleri için danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Fethiye emlak gayrimenkul danışmanlığı

fethiyesatilik.net